CZAJNIK EMALIOWANY NIEBIESKI GARDEN TRADING

KTDB01

249,00 zł

Dostępnych w magazynie: 4

Koszt wysyłki: od 9,90 zł

Wysyłamy do 24h

GARDEN TRADING

Wymiary: 22cm x 15cm x19cm

Pojemność: 2l

Emaliowany czajnik do gotowania wody angielskiej firmy Garden Trading. W oryginalnym, prostym kształcie, z rączką i pokrywką wykończonymi drewnem bukowym, pokryty emalią w kolorze niebieskim. Idealny dodatek do wystroju kuchennego wnętrza.

Jest odporny na zadrapania, a także na wpływ substancji chemicznych. Łatwy do utrzymania w czystości dzięki gładkiej, emaliowanej powierzchni.

Ten bardzo pojemny czajnik stanowi idealny dodatek do każdej kuchni, może być używany na kuchenkach gazowych ale także na tradycyjnych kuchniach wiejskich, na kuchniach elektrycznych. Może działać na niektórych kuchenkach indukcyjnych.

Nie należy używać w kuchence mikrofalowej.

W trakcie używania rączkę ustawić w pozycji pionowej.

Można myć w zmywarce.

Marka Garden Trading. wywodzi się z Wielkiej Brytanii. W jej ofercie możemy znaleźć oryginalne i praktyczne produkty, wykonane z wysokiej jakości materiałów, często inspirowane klasycznymi wzorami w stylu retro. W ofercie Garden Trading możemy znaleźć piękne i funkcjonalne przybory kuchenne, akcesoria do ogrodu, meble, oświetlenie i wiele więcej. Marka ceniona za prostotę, oryginalność, za wykorzystywanie w produktach naturalnych materiałów tj. drewno, metal, szkło.

inni klienci kupili również

Polecamy

scroll