MAGAZYN USTA 14/2017

5900000005874

25,00 zł

Dostępnych w magazynie: 2

Koszt wysyłki: od 9,90 zł

Wysyłamy do 24h

Najnowsze, letnie wydanie magazynu Usta.

Czym jest dziś luksus? O tym w kolejnym letnim numerze UST. Mamy wrażenie, że jego pojęcie ulega przedefiniowaniu. Dawniej tożsame z drogimi błyszczącymi przedmiotami, dziś odnosi się raczej do autentyczności, rzemiosła, doświadczenia, a może nawet ograniczenia i niedostępności.

Postanowiliśmy drążyć temat głębiej, dlatego w letnim numerze magazynu USTA  zapytaliśmy ludzi, którzy pracują w różnych zawodach, jak rozumieją̨ luksus. Ile osób, tyle definicji bogactwa. Capponi-Borawska, włoska arystokratka, która od ponad 30 lat mieszka w Warszawie, opowiedziała nam o rodzinnej Florencji, historii rodu  sięgającej średniowiecza, wytwornych balach, savoir-vivrze przy stole i swoim rozumieniu szlachetności.

To też wolny czas dla przyjaciół i rodziny, podróże bez biura podróży, sztuka, własna chatka ukryta w dzikim zakątku świata. O tym jest właśnie „Cabin Porn” – książka o marzeniach, miłości do przyrody i życiu budowniczych chatek „w środku niczego”.

Postanowiliśmy oswoić ekskluzywne składniki: trufle, przegrzebki i ostrygi. W tym numerze dowiecie się też co nieco o współczesnych szampanach, kawiorze i foie gras. Ten ostatni przysmak, podobnie jak kopi luwak oraz tuńczyk błę̨kitnopłetwy, został wzięty przez nas pod lupę dziennikarskiego śledztwa. Nie wszystko złoto, co się świeci. Na koniec jak zwykle nasz przewodnik – tym razem odwiedziliśmy Amsterdam. Mamy nadzieję, że czytając to wydanie UST, będziecie zadawać sobie pytanie o swoją wersję luksusu.

Polecamy

scroll