SEZONOWNIK 2018

SEZONOWNIK 2018

SEZON2018

45,00 zł

Dostępnych w magazynie: 16

Koszt wysyłki: od 9,90 zł

Wysyłamy do 24h

Sezonownik 2018 - ilustrowany kalendarz, w którym zabierzemy Was w podróż po makro i mikro kosmosie! 

Spektrum "makro" kosmosu przedstawiają astronomowie Patrycja Pakońska i Karol Wójcicki - pokazują, co w danym sezonie dzieje się na niebie.
Sekcją "mikro" zajęły się Kaja Nowakowska oraz Gosia Ruszkowska (Mead Ladies) - specjalistki od dzikich roślin i grzybów jadalnych; opowiadają o tym, co w sezonie dzieje się w ziemskim świecie etno-botaniki. 

Podróże po makro i mikro kosmosie zilustrowała Teektura (Ewa Maczynska). Tegorocznym bohaterem ilustracji jest kot Maurycy. 

W Sezonowniku 2018 znajdziecie ogrom praktycznej wiedzy: każdy miesiąc zawiera listę sezonownych warzyw, owoców, dzikich roślin i grzybów, pełne spektrum faz księżyca, godziny wschodów i zachodów słońca. 

Kalendarz jest w formie wygodnego notatnika A5 - 148x210 mm, 192 strony, zaokrąglone rogi, spięty gumką z czarnymi nitami. W każdym miesiącu znajdziecie dodatkowe miejsce na notatki. 

Ostatnio przeglądane

Polecamy

scroll
Wykorzystujemy pliki cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką cookies. Sam możesz określić warunki przechowywania lub dostępu w przeglądarce.