GDY RODZICE BYLI DZIEĆMI. GRY I ZABAWY

9788378743118

19,99 zł

Dostępnych w magazynie: 1

Koszt wysyłki: od 9,90 zł

Wysyłamy do 24h

Autor: Izabela Łazarczyk-Kaczmarek

Gdy rodzice byli dziećmi to sentymentalna podróż do krainy cudownego dzieciństwa i wspaniałej zabawy. Seria przeznaczona jest dla dzieci, ich rodziców... i rodziców rodziców! Zawiera wiele ciekawych zadań, gier i zabaw, które nie tylko spodobają się najmłodszym, lecz także sprawią, że rodzice oraz dziadkowie powrócą pamięcią do swojego dzieciństwa.

"Gdy rodzice byli dziećmi. Gry i zabawy" udowadniają, że w domu, w szkole, na podwórku, podczas deszczu oraz w słoneczne dni – wszędzie i zawsze możesz się bawić! Dzięki tej książce dzieci poznają ulubione gry i zabawy swoich rodziców. Dowiedzą się także, na czym polega zabawa w chowanego, jak gra się w kapsle, klasy i w gumę oraz zmierzyć się w turnieju cymbergaja!

Oprócz różnego typu aktywności w publikacjach została zawarta interesująca treść, która pomoże dzieciom poznać minione czasy i nawiązać bliską relację z rodzicami i dziadkami, którzy będą mieli niezwykłą okazję, by powspominać swoje dziecięce lata.

W każdej książce dzieci znajdą naklejki, elementy do wycięcia i złożenia, wiele ciekawostek, quizy i krzyżówki. Całość upiększa bogaty zestaw zdjęć i oryginalnych rysunków.

Format:25 x 17.5

Liczba stron: 64

Polecamy dzieciom w wieku 7lat+.

Polecamy

scroll