ŻELIWNA PATELNIA DO ZAPIEKANIA I SMAŻENIA SKEPPSHULT 25 CM

0062

409,00 zł

Koszt wysyłki: Darmowa

Produkt chwilowo niedostępny

Średnica: 25 cm

Żeliwna patelnia do zapiekania i smażenia szwedzkiej marki Skeppshult. Patelnia została wykonana wyłącznie z naturalnych, przyjaznych dla środowiska materiałów. Powierzchnia patelni jest jednolita, bez żadnej powłoki, w procesie produkcji została jedynie poddana sezonowaniu.

Przy częstym użytkowaniu patelni tworzy się na niej naturalna powłoka non-stick, która sprawia, że staje się ona bardziej odporna na przywieranie. Należy jednak pamiętać o regularnym olejowaniu patelni.

Patelnia została wykonana z żeliwa o grubości 5 mm. Zapewnia to równomierną dystrybucję ciepła podczas nagrzewania oraz zapobiega ochładzaniu się patelni podczas dodawania kolejnych składników. Jej niewątpliwą zaletą jest odporność na wysokie temperatury.

Patelni można używać na każdym rodzaju kuchenek, w tym indukcyjnych oraz w piekarniku.

Przed pierwszym użyciem patelnię należy opłukać pod bieżącą ciepłą wodą.

Do codziennej pielęgnacji wystarczy szczotka i ciepła woda bez detergentów. Najlepiej jest czyścić patelnię, gdy jest jeszcze ciepła. Po umyciu należy ją dokładnie osuszyć, w tym celu dobrze jest umieścić ją na gorącym palniku.

Myć tylko ręcznie.

Polecamy

scroll
Wykorzystujemy pliki cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką cookies. Sam możesz określić warunki przechowywania lub dostępu w przeglądarce.