SZPRYCER DO MIĘS KITCHEN CRAFT

SZPRYCER DO MIĘS KITCHEN CRAFT

MCINJSS

87,00 zł

Dostępnych w magazynie: 2

Koszt wysyłki: od 9,90 zł

Wysyłamy do 24h

Kitchen Craft

Szprycer do mięs brytyjskiej marki Kitchen Craft, serii Master Class. Stalowa strzykawka pozwala na wprowadzenie marynaty w głąb mięsa. Sprawia to, że mięso kruszeje, marynata łączy się z sokami i nie wypływa na zewnątrz. W przypadku drobiu marynatę wprowadzać należy pod skórę.

Takie rozwiązanie skraca czas przygotowywania potrawy. Mięso nie musi długo leżeć w marynacie. Jest gotowe do przyrządzenia bezpośrednio po nastrzyknięciu. Zyskujemy też pewność, iż nie będzie ono suche. Nastrzyknięte mięso można również przetrzymać w lodówce przez kilka godzin - wtedy aromat będzie jeszcze intensywniejszy.

Strzykawki można używać również podczas obróbki termicznej. Można wtedy użyć soków wydobywających się z mięsa i ostrzyknąć nimi potrawę.

Strzykawka wykonana jest ze stali nierdzewnej. Posiada wygodne, przezroczyste okienko z zaznaczoną podziałką, co ułatwia precyzyjne dozowanie płynu.

W zestawie są 2 igły, również wykonane ze stali nierdzewnej, o grubszym i cieńszym przekroju. Używając igły o grubszym przekroju możemy używać marynat z ziołami i przyprawami.

Strzykawka posiada wygodne, antypoślizgowe uchwyty, które zwiększają komfort pracy.

Kitchen Craft to rodzinna firma założona w 1850 roku, która stała się jednym z największych producentów artykułów gospodarstwa domowego w Wielkiej Brytanii. Produkty tej marki są cenione przez klientów i importowane przez sklepy na całym świecie.

Ostatnio przeglądane

Polecamy

scroll
Wykorzystujemy pliki cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką cookies. Sam możesz określić warunki przechowywania lub dostępu w przeglądarce.