LOMELINOS CAKES

LOMELINO'S CAKES

9781611801507

99,00 zł

Dostępnych w magazynie: 1

Koszt wysyłki: od 9,90 zł

Wysyłamy do 24h

ROOST BOOKS

Autor: Linda Lomelino

Lomelino's Cakes: 27 Pretty Cakes to Make Any Day Special, to kolejna, obok LOMELINO'S ICE CREAM, propozycja Lindy Lomelino, specjalistki od wyjątkowych pyszności. Tym razem autorka zabiera nas w świat nie tylko pysznych, ale również wyglądających spektakularnie ciast i tortów, wypiekanych z potężną dawką miłości do deserów ( i jeszcze większą ilością masła).

Proponowane przepisy nie są skomplikowane, wpisują się w ramy nowoczesnej stylistyki, a co najważniejsze ich  realizacja nie wymaga prawie żadnego doświadczenia w wypiekach. Ciasta Lindy Lomelino są piękne, ale równocześnie prostsze do wykonania niż się wydaje. Autorka krok po kroku pokazuje jak zręcznie udekorować ciasto lukrem, jak przygotować perfekcyjny ganasz, jak stworzyć wielowarstwową pyszność i jak inspirować się sezonowością świeżych owoców czy kwiatów. Dowiemy się jak idealnie przekładać warstwy, a nawet jak bawić się kolorem, np. cieniując intensywność barwy ciasta.

Pozycja obowiązkowa dla wszystkich wielbicieli słodkich pyszności.

Książka w języku angielskim.

Ostatnio przeglądane

inni klienci kupili również

Polecamy

scroll
Wykorzystujemy pliki cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką cookies. Sam możesz określić warunki przechowywania lub dostępu w przeglądarce.