SILIKONOWA FORMA DO MINITARTY DE BUYER 8 CM

SILIKONOWA FORMA DO MINITARTY DE BUYER 8 CM

D-1980-08

29,00 zł

19,00 zł

Koszt wysyłki: od 9,90 zł

Produkt chwilowo niedostępny

DE BUYER

Średnica: 8 cm
Wysokość: 2 cm

Foremka do minitarty oraz tartletek z serii Moul'flex francuskiej firmy De Buyer wykonana z najwyższej jakości silikonu w kolorze czarnym. Odporna na zaplamienia oraz bardzo giętka, co ułatwia wyjmowanie ciasteczek z foremki. Stylowa i funkcjonalna, elegancko zapakowana, będzie doskonałym prezentem dla miłośników domowych wypieków. 

Dostępna również w rozmiarze 12 cm.

Można stosować w piekarniku, w kuchence mikrofalowej oraz zamrażalniku. Można myć w zmywarce. Przed użyciem należy zapoznać się z instrukcją umieszczoną na opakowaniu produktu.

Przed pierwszym użyciem należy dokładnie umyć formę, wytrzeć do sucha i posmarować niewielką ilością masła lub oleju. Smarowania tłuszczem nie trzeba już powtarzać przy kolejnym użyciu. 

De Buyer to renomowana, francuska firma rodzinna, która powstała w roku 1830. Od ponad 180 lat specjalizuje się w projektowaniu i produkcji najwyższej jakości naczyń do gotowania, smażenia i pieczenia, zarówno ze stali, stali nierdzewnej, miedzi, jak i aluminium oraz silikonu.

Produkty de Buyer są cenione przez profesjonalistów i restauratorów na całym świecie, ze względu na swoją wyjątkowo wysoką jakość oraz szeroką, wciąż powiększaną, gamę produktów. 

Wskazówki dotyczące eksploatacji formy:

- Podczas używania formy w piekarniku, najlepiej umieścić ją na kratce, nie na blasze, żeby umożliwić idealną cyrkulację ciepła.

- Temperatura pieczenia w formie silikonowej Moul'flex jest taka sama, jak w przypadku tradycyjnych form metalowych.

- Dla uzyskania najlepszych efektów, przy pieczeniu z użyciem termoobiegu kratka z formą powinna być umieszczona pośrodku piekarnika. W przypadku tradycyjnego pieczenia forma powinna znaleźć się w dolnej części piekarnika. 

- Przy wyjmowaniu ciasta z formy nie należy stosować żadnych ostrych narzędzi. 

- Nigdy nie należy wstawiać do piekarnika pustej formy, bo mogłaby ulec uszkodzeniu. 

Ostatnio przeglądane

Polecamy

scroll
Wykorzystujemy pliki cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką cookies. Sam możesz określić warunki przechowywania lub dostępu w przeglądarce.