PATELNIA CARBONE STEEL 36 CM

PATELNIA CARBONE STEEL 36 CM

D-5110-36

259,00 zł

Dostępnych w magazynie: 1

Koszt wysyłki: od 13,90 zł

Wysyłamy do 24h

DE BUYER

Średnica: 36 cm

Średnica dna: 26,5 cm

Wysokiej jakości patelnia ze stali węglowej francuskiej firmy de Buyer, z linii Carbone Plus. Wspaniale sprawdza się przy smażeniu, grillowaniu i podsmażaniu ryb, mięsa, warzyw oraz jajek. Wysokie, zaokrąglone ścianki i ranty patelni pozwalają na łatwe zsuwanie potrawy wprost na talerz.

Wykonana z grubej, wysokiej jakości stali, która nagrzewa się szybko i równomiernie rozprowadza ciepło. Patelnia nagrzewa się do wysokiej temperatury umożliwiając karmelizację soków.

Poprzez stopniowe sezonowanie patelnia nabiera właściwości nie przywieralnych - im częściej jest używana, tym mniej przywierają do niej potrawy. Lekki, czarny nalot jest efektem tego procesu.

Nitowana żeliwna rączka o wygodnym, ergonomicznym kształcie nie nagrzewa się w trakcie smażenia. Dodatkowy uchwyt ułatwia trzymanie patelni.

Konieczne jest sezonowanie patelni przed pierwszym użyciem: gotuj ok 200 ml wody z obierkami ziemniaków aż zaczną się przypalać, wylej zawartość i wypłucz patelnię, zalej patelnię cienką warstwa oleju i smaż, wytrzyj papierem. Utrzymanie patelni w idealnym stanie, wymaga zaledwie kilku drobnych kroków: ostudź po użyciu, zmyj ciepłą wodą, wysusz i delikatnie naoliw. Przechowuj w suchym miejscu. Nie używaj detergentów i nie myj w zmywarce.

Może być używana na wszystkich rodzajach kuchenek, włącznie z indukcją.

Można używać w piekarniku.

Myć tylko ręcznie.

De Buyer to francuska manufaktura wytwarzająca naczynia kuchenne najwyższej jakości. Założona w 1830 roku, we wsi Le Val-d'Ajol w departamencie Vosges, ma dziś w swojej ofercie ponad 3.000 modeli produktów ze stali, stali nierdzewnej, nieprzywieralnego aluminium, miedzi.

Produkty tej firmy powstają głównie z myślą o profesjonalistach, w odpowiedzi na potrzeby klientów stworzono także serie naczyń do domowego użytku.

Ostatnio przeglądane

Polecamy

scroll
Wykorzystujemy pliki cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką cookies. Sam możesz określić warunki przechowywania lub dostępu w przeglądarce.