GRA KARCIANA - BATAPLUS

GRA KARCIANA - BATAPLUS- WOJNA

DJ05134

35,00 zł

Dostępnych w magazynie: 1

Koszt wysyłki: od 9,90 zł

Wysyłamy do 24h

DJECO

Gra karciana BATAPLUS to rozbudowana, popularna gra w wojnę, z kartami zaprojektowanymi dla dzieci przez firmę Djeco. W czasie tej towarzyskiej  zabawy ćwiczymy szybkie i sprawne dodawanie w pamięci i świetnie się bawimy.

Zabawa przeznaczona dla graczy w wieku 6-99lat.

Djeco to francuska firma założona w 1954 roku. Niezwykle popularny i uznany producent zabawek rozwijających wyobraźnię dziecka oraz kreatywnych zestawów plastyczno-artystycznych. Zespół projektantów oraz ilustratorów Djeco pracuje w siedzibie firmy w Paryżu, często współpracując przy tworzeniu ze znanymi artystami. Zabawki Djeco charakteryzują się żywą kolorystyką, ciekawym wzornictwem oraz doskonałą jakością. Wszystkie spełniają europejskie normy bezpieczeństwa.

Instrukcja:

Wiek: od 6-99 lat; Ilość graczy: 2-4

Zawartość: 36 kart

Cel gry: Zbierz wszystkie karty

Zasady gry:

Potasowane karty rozdajemy po równo wszystkim graczom. Gracze trzymają karty razem w ręku stroną zakrytą.

Gracze w tym samym czasie odkrywają pierwszą kartę, każdy ze swojego stosiku. Ten, który ma najwyższą kartę zdobywa pozostałe karty.

Jednocześnie, gracz, który ma najniższą kartę, może zdecydować odkryć drugą kartę ze swojego stosiku. W tym przypadku wszyscy gracze też odwracają jedną swoją kartę. Gracze dodają punkty ze swoich 2 kart i wygrywa ten, który ma najwyższą sumę ze swoich kart i zdobywa karty pozostałych graczy.

I od nowa, gracz, który otrzyma najniższą sumę może zdecydować, czy gracze odwracają trzecią kartę czy nie.

Każdy z graczy dodaje wartość 3 odwróconych kart i ten którego suma jest najwyższa zbiera wszystkie karty i wkłada je pod spód swojego stosiku.

Czasami, zdarza się, że kilku graczy ma taką samą ilość punktów przy pierwszym rozdaniu lub taką samą sumę przy kolejnych rozdaniach. W takiej sytuacji jest pojedynek.

Każdy z tych graczy kładzie na swojej karcie jedną kartę odwróconą do spodu i jedną odkrytą kartę. Ten z graczy, który ma najwyższą kartę zdobywa wszystkie karty od pozostałych graczy.

Koniec gry:

Wygrywa gracz, który zbierze karty pozostałych graczy.

Ostatnio przeglądane

Polecamy

scroll
Wykorzystujemy pliki cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką cookies. Sam możesz określić warunki przechowywania lub dostępu w przeglądarce.