GRA PCHEŁKI - OWARI

GRA PCHEŁKI - OWARI

DJ05206

49,00 zł

Dostępnych w magazynie: 2

Koszt wysyłki: od 9,90 zł

Wysyłamy do 24h

DJECO

Adaptacja klasycznej gry, w wersji Djeco. Pchełki to gra ćwicząca myślenie strategiczne. Kto zbierze więcej pchełek - wygrywa.

Przeznaczona dla 2 graczy w wieku 8lat+

Djeco to francuska firma założona w 1954 roku. Niezwykle popularny i uznany producent zabawek rozwijających wyobraźnię dziecka oraz kreatywnych zestawów plastyczno-artystycznych. Zespół projektantów oraz ilustratorów Djeco pracuje w siedzibie firmy w Paryżu, często współpracując przy tworzeniu ze znanymi artystami. Zabawki Djeco charakteryzują się żywą kolorystyką, ciekawym wzornictwem oraz doskonałą jakością. Wszystkie produkty Djeco spełniają europejskie normy bezpieczeństwa.

Instrukcja

Wiek graczy:od 8 lat

liczba graczy: 2 

Zawartość: 2 plansze i 48 pchełek

Cel gry:

Uzbierać jak najwięcej pchełek. Wygrywa gracz, który ukończy grę z największą liczbą pchełek

Przygotowanie:

Plansze ułóż naprzeciw siebie, na środku stołu. Do każdego z pojemników (6 na planszę - pieska) włóż 4 pchełki

Zasady gry:

Do każdego z uczestników należy jedna plansza - ta który leży bezpośrednio przed nim. Rozpoczyna najmłodszy gracz. W trakcie swojej kolejki gracz wyjmuje pchełki z wybranego pojemnika i umieszcza po jednej w kolejnych pojemnikach - w kierunku przeciwnym do ruchu wskazówek zegara.

- Należy pominąć pojemnik z którego zabrano pchełki, jeżeli było ich 12 lub więcej

- Gracz wygrywa pchełki przeciwnika jeżeli ostatnia pchełka przypada na pojemnik przeciwnika w którym są 1 lub 2 pchełki (czyli 2 lub 3 po dołożeniu). Jeżeli pojemnik znajdujący się bezpośrednio za tym, z którego zebrano pchełki przeciwnika, również zawiera 2 lub 3 żetony, wtedy gracz wygrywa także i te pchełki.

Uwaga: Po każdej turze ważne jest aby dać przeciwnikowi szansę na ruch

pozostawiając jego pchełki na planszy. 

Ostatnio przeglądane

inni klienci kupili również

Polecamy

scroll
Wykorzystujemy pliki cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką cookies. Sam możesz określić warunki przechowywania lub dostępu w przeglądarce.