GRA LOGICZNA - SOLITAIRE

GRA LOGICZNA - SOLITAIRE

DJ05213

69,00 zł

Dostępnych w magazynie: 1

Koszt wysyłki: od 9,90 zł

Wysyłamy do 24h

DJECO

Solitaire to gra logiczna od firmy Djeco, dedykowana nieco starszym dzieciom. To ubrana w subtelną szatę graficzną klasyczna gra "Samotnik".  Wymyślona została w XIIw we Francji przez jednego z "mieszkańców" Bastylii, aby umilić sobie nadmiar wolnego czasu...

Celem gry jest zostawienie na planszy jednej kulki. Idealnym rozwiązaniem jest jedna kulka, pozostawiona na środku.

Przygotowanie gry : Układamy wszystkie kulki na planszy pozostawiając jedno wolne miejsce w środku.

Przebieg gry : Kulki bije się przeskakując je. Nie wolno ich przeskakiwać na ukos. Przy pierwszym ruchu, gracz może zbić tylko jedną kulkę, która jest najbliżej pustego miejsca.

Gra przeznaczona jest dla jednego gracza, w wieku 4-8lat.

Djeco to francuska firma założona w 1954 roku. Niezwykle popularny i uznany producent zabawek rozwijających wyobraźnię dziecka oraz kreatywnych zestawów plastyczno-artystycznych. Zespół projektantów oraz ilustratorów Djeco pracuje w siedzibie firmy w Paryżu, często współpracując przy tworzeniu ze znanymi artystami. Zabawki Djeco charakteryzują się żywą kolorystyką, ciekawym wzornictwem oraz doskonałą jakością. Wszystkie produkty Djeco spełniają europejskie normy bezpieczeństwa.

 

 

Ostatnio przeglądane

Polecamy

scroll
Wykorzystujemy pliki cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką cookies. Sam możesz określić warunki przechowywania lub dostępu w przeglądarce.