KARTY EDUKACYJNE Z NAKLEJKAMI - PORY ROK

KARTY EDUKACYJNE Z NAKLEJKAMI - PORY ROKU

DJ08378

29,00 zł

Koszt wysyłki: od 9,90 zł

Produkt chwilowo niedostępny

DJECO

Zestaw od firmy Djeco, w skład którego wchodzi 30 kolorowych kart z obrazkami otaczającego nas świata, oraz 92 naklejki. Temat przewodni  na kartach to pory roku. Jak zmienia się przyroda, jak spędzamy wolny czas, jak się ubieramy?

Do każdego pustego miejsca na karcie należy przyporządkować odpowiednią naklejkę. Dziecko doskonali rozpoznawanie kształtów, kojarzenie i spostrzegawczość.

W prosty i przyjemny sposób wspomaga też naukę liczenia.

Przeznaczona dla dzieci w wieku 3lat+.

Djeco to francuska firma założona w 1954 roku. Niezwykle popularny i uznany producent zabawek rozwijających wyobraźnię dziecka oraz kreatywnych zestawów plastyczno-artystycznych. Zespół projektantów oraz ilustratorów Djeco pracuje w siedzibie firmy w Paryżu, często współpracując przy tworzeniu ze znanymi artystami. Zabawki Djeco charakteryzują się żywą kolorystyką, ciekawym wzornictwem oraz doskonałą jakością. Wszystkie produkty Djeco spełniają europejskie normy bezpieczeństwa.

Ostatnio przeglądane

inni klienci kupili również

Polecamy

scroll
Wykorzystujemy pliki cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką cookies. Sam możesz określić warunki przechowywania lub dostępu w przeglądarce.