GRA DJECO - POLYSSIMO

GRA DJECO - POLYSSIMO

DJ08451

89,00 zł

Koszt wysyłki: od 9,90 zł

Produkt chwilowo niedostępny

DJECO

Gra-układanka dla dzieci i dorosłych francuskiej firmy Djeco. Na pewno każdy doskonale zna zasady gry Tetris. Wielbicielom tej gry Polyssimo na pewno przypadnie do gustu.

Na prostokątnej planszy z zaznaczonymi kwadratowymi polami gracze układają klocki według wzoru, który znajduje się na jednej z trzydziestu kart. Karty maja różny stopień trudności. Gra doskonale rozwija wyobraźnię przestrzenną dzieci, ale także ćwiczy cierpliwość, opanowanie i koncentrację, również u dorosłych.

To inteligentna rozrywka dla jednego gracza, idealna na długie, zimowe wieczory. To gracz decyduje o tym, ile czasu poświęci na rozgrywkę, a później w dowolnym momencie do niej powróci. 

W zestawie: plansza-baza, 30 kart, 11 kolorowych klocków

Polecamy dla dzieci w wieku 7 lat +.

Djeco to francuska firma założona w 1954 roku. Niezwykle popularny i uznany producent zabawek rozwijających wyobraźnię dziecka oraz kreatywnych zestawów plastyczno-artystycznych.

Zespół projektantów oraz ilustratorów Djeco pracuje w siedzibie firmy w Paryżu, często współpracując przy tworzeniu ze znanymi artystami. Zabawki Djeco charakteryzują się żywą kolorystyką, ciekawym wzornictwem oraz doskonałą jakością. Wszystkie spełniają europejskie normy bezpieczeństwa.

Ostatnio przeglądane

Polecamy

scroll
Wykorzystujemy pliki cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką cookies. Sam możesz określić warunki przechowywania lub dostępu w przeglądarce.