GRA KARCIANA DJECO - GEOMEMORIX

GRA KARCIANA DJECO - GEOMEMORIX

DJ05182

49,00 zł

Dostępnych w magazynie: 1

Koszt wysyłki: od 9,90 zł

Wysyłamy do 24h

DJECO

Gra karciana Geomemorix, francuskiej marki Djeco. Przeznaczona dla dwóch, trzech lub czterech graczy, w wieku od 8lat. Gra ma charakter obserwacyjno-pamięciowy. Zasady gry są  zbliżone do klasycznej gry memory, z wyjątkem, że gra jest wersją trudniejszą ze względu na konieczność zapamiętywania zarówno geometrycznych wzorów, jak i kolorów . Jak wszystkie gry marki Djeco, także Geomemorix jest pięknie ilustrowana.

Jako gra karciana, zapakowana jest w niewielkie pudełko, dzięki czemu bez problemu dzieci mogą ją zabrać na wakacyjny, czy weekendowy wyjazd.

Polecamy dzieciom w wieku 8lat+.

Djeco to francuska firma założona w 1954 roku. Niezwykle popularny i uznany producent zabawek rozwijających wyobraźnię dziecka, jak również zestawów plastyczno-artystycznych. Zabawki Djeco charakteryzują się żywą kolorystyką, ciekawym wzornictwem oraz doskonałą jakością. Wszystkie produkty Djeco spełniają europejskie normy bezpieczeństwa.

Ostatnio przeglądane

Polecamy

scroll
Wykorzystujemy pliki cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką cookies. Sam możesz określić warunki przechowywania lub dostępu w przeglądarce.