GRA MATEMATYCZNA DJECO - SUMOWANIE

GRA MATEMATYCZNA DJECO - SUMOWANIE

DJ08312

65,00 zł

Dostępnych w magazynie: 1

Koszt wysyłki: od 9,90 zł

Wysyłamy do 24h

DJECO

Sumowanie to gra matematyczna, francuskiej firmy Djeco, serii eduludo. Gra doskonała do stawiania pierwszych kroków w nauce dodawania. Sympatycznie zaprojektowana, w przyjemnej kolorystyce, spodoba się wszystkim dzieciom.

W zestawie plansza stawu, 40 żetonów zwierzątek, 9 kart liczbowych z wynikami, 30 dwustronnych kart z zadaniami/wynikami.

Dziecko dostaje zadanie, samodzielnie dobiera elementy podane w zadaniu i układa je w stawie, następnie wybiera jedną z kart wynikowych, jako rezultat swoich obliczeń. Wynik sprawdzamy na rewersie karty z zadaniem.

Przeznaczone dla dzieci w wieku 4lat+.

Djeco to francuska firma założona w 1954 roku. Niezwykle popularny i uznany producent zabawek rozwijających wyobraźnię dziecka oraz kreatywnych zestawów plastyczno-artystycznych. Zabawki Djeco charakteryzują się żywą kolorystyką, ciekawym wzornictwem oraz doskonałą jakością. Wszystkie spełniają europejskie normy bezpieczeństwa.

Ostatnio przeglądane

Polecamy

scroll
Wykorzystujemy pliki cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką cookies. Sam możesz określić warunki przechowywania lub dostępu w przeglądarce.