GRA MEMO GIGANT- PRZYJACIELE

GRA MEMO GIGANT - PRZYJACIELE

DJ08119

65,00 zł

Koszt wysyłki: od 9,90 zł

Produkt chwilowo niedostępny

DJECO

Klasyczna gra memo, francuskiej firmy Djeco w wersji gigant. Przyjaciele, to 32 wyjątkowo duże elementy, które układamy obrazkiem do dołu, a następnie każdy z graczy próbuje odnaleźć pary podnosząc w swojej kolejce dwa elementy. Jeżeli się uda podejmuje kolejną próbę. Jeżeli nie, gracz odkłada elementy na miejsce obrazkiem do dołu i do zabawy przystępuje następny gracz.

Kto uzbiera najwięcej par - wygrywa. Dzieci starają się zapamiętywać obrazki, a także miejsce i położenie wśród wszystkich elementów. Emocje i dobra zabawa zagwarantowane, nie tylko dla dzieci, ale także dla rodziców.

Gra wykonana jest z grubego kartonu. Na każdym elemencie o wymiarach 10 x 10cm znajduje się ilustracja z bardzo sympatyczną postacią. Pary elementów mają ten sam kolor tła i tą samą postać, jednak w nieco odmiennej sytuacji. Różnią się detalami.

Polecamy dla dzieci w wieku 3lat+.

Djeco to francuska firma założona w 1954 roku. Niezwykle popularny i uznany producent zabawek rozwijających wyobraźnię dziecka oraz kreatywnych zestawów plastyczno-artystycznych. Zabawki Djeco charakteryzują się żywą kolorystyką, ciekawym wzornictwem oraz doskonałą jakością. Wszystkie spełniają europejskie normy bezpieczeństwa.

Ostatnio przeglądane

Polecamy

scroll
Wykorzystujemy pliki cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką cookies. Sam możesz określić warunki przechowywania lub dostępu w przeglądarce.