ZESTAW 2 KUBKÓW RAVENHEAD 300 ML

ZESTAW 2 KUBKÓW RAVENHEAD 300 ML

0041.799

79,00 zł

Koszt wysyłki: od 9,90 zł

Produkt chwilowo niedostępny

Pojemność: 300ml.

Zestaw dwóch kubków szklanych angielskiej marki Ravenhead. Kubki są wykonane ze szkła borosilikatowego, które wykazuje wyjątkowo wysoką odporność zarówno chemiczną jak i mechaniczną, a także jest odporne na skoki temperatur.

Kubki należą do linii produktów Ravenhead o podwójnych ściankach. Prezentują się wyjątkowo efektownie, a dodatkowo, dzięki przestrzeni pomiędzy ściankami, mają właściwości termoizolacyjne. Napoje gorące dłużej pozostają gorące, a zimne dłużej zachowują niską temperaturę.

W kubkach możemy z powodzeniem serwować zatem nasze ulubione cappuccino, jak i herbatę mrożoną.

Firma Ravenhead powstała w Anglii w latach 40stych XIXw. jako rodzinny biznes, przekazywany z pokolenia na pokolenie. Z początku zajmowano się produkcją butelek, z czasem jednak firma rozrosła się i rozszerzyła asortyment o dzbanki, kieliszki, szklanki, które można było napotkać w wielu brytyjskich pubach. Obecnie kreatywne i stylowe wzornictwo szklanych produktów Ravenhead jest rozpoznawalne na całym świecie.

Ostatnio przeglądane

Polecamy

scroll
Wykorzystujemy pliki cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką cookies. Sam możesz określić warunki przechowywania lub dostępu w przeglądarce.