OKRĄGŁA MARMUROWA DESKA ZIELONA MADAM ST OLTZ 29 CM

OKRĄGŁA MARMUROWA DESKA ZIELONA MADAM STOLTZ 29 CM

TW9583A

189,00 zł

Koszt wysyłki: od 9,90 zł

Produkt chwilowo niedostępny

MADAM STOLTZ

Średnica: 29 cm

Piękna marmurowa deska duńskiej firmy Madam Stoltz. Deska jest okrągła, z wyprofilowanym uchwytem i umocowanym kawałkiem rzemienia do zawieszania. Jest nie tylko piękna, ale także bardzo funkcjonalna.

Dzięki marmurowej powierzchni łatwa do utrzymania w nienagannej czystości. Ponieważ deski wykonane są z naturalnego surowca, każda jest niepowtarzalna pod względem odcieni koloru i wzoru.

Na marmurowej desce można przygotowywać potrawy, a także pięknie je na desce podać na stół. Zielony marmur bardzo oryginalnie i szlachetnie się prezentuje i doskonale wyeksponuje przekąski, sushi czy wędliny.

Projekty duńskiej firmy Madam Stoltz, to przede wszystkim naturalne surowce i proste surowe formy inspirowane naturą. Projektantka Pernille Stoltz czerpie nie tylko ze skalistych, smaganych wiatrem i wodą wybrzeży Bornholm, gdzie założyła swoją firmę w roku 1995, ale także ze swoich dalekich podróży i fascynacji jaką obdarzyła Indie.

*W wyniku ręcznej obróbki kamienia i jego naturalnej struktury, mogą się na nim znajdować delikatne rysy.

Ostatnio przeglądane

inni klienci kupili również

Polecamy

scroll
Wykorzystujemy pliki cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką cookies. Sam możesz określić warunki przechowywania lub dostępu w przeglądarce.