LĄDOWANIE RINOWIRUSÓW

LĄDOWANIE RINOWIRUSÓW. PRZEZIĘBIENIE

9788360402429

29,00 zł

Dostępnych w magazynie: 1

Koszt wysyłki: od 9,90 zł

Wysyłamy do 24h

Wydawnictwo Hokus-Pokus

Autor: Wojciech Feleszko
Ilustracje: Ignacy Czwartos

Ijo, ijo, ijo… nadjeżdża dr Florenty Orzeszko, a wraz z nim seria "Na sygnale". Oto wydanie drugie, rozszerzone o nowe definicje i ciekawostki.

Dr Florenty Orzeszko ujmuje nieco romantycznym sposobem bycia – imię odziedziczył po swojej ukochanej babci Florentynie, do pacjentów dojeżdża na skuterze w kasku „orzeszku” (a jakże!) i zawsze, bez względu na porę roku, ma na nogach trampki. Ale przede wszystkim jest świetnym lekarzem, który zawsze na czas dociera do chorych pacjentów.

Autorem zabawnych tekstów, naszpikowanych wiedzą z zakresu medycyny, jest dr Wojciech Feleszko – lekarz pediatra z krwi i kości, na co dzień pracujący z chorymi dziećmi w Szpitalu Uniwersyteckim przy ul. Działdowskiej w Warszawie. W przyjazny, dowcipny i obrazowy sposób opisuje przebieg przeziębienia.

Historyjkę znakomicie dopełniają ilustracje Ignacego Czwartosa, który pomysłowo przedstawił rodzinę państwa Nosków, dr. Orzeszkę, bandę Rinowirusa oraz pluton Limfocyta. Dzięki jego oryginalnym rysunkom dzieci będą mogły lepiej zrozumieć, jak funkcjonuje organizm, co mu pomaga i co go niszczy.

Ostatnio przeglądane

inni klienci kupili również

Polecamy

scroll
Wykorzystujemy pliki cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką cookies. Sam możesz określić warunki przechowywania lub dostępu w przeglądarce.