KIEDY BĘDĘ DUŻY TO ZOSTANĘ DZIECKIEM

KIEDY BĘDĘ DUŻY, TO ZOSTANĘ DZIECKIEM

9788362856848

25,00 zł

17,50 zł

Dostępnych w magazynie: 1

Koszt wysyłki: od 9,90 zł

Wysyłamy do 48h

Tekst i ilustracje: Maciek Blaźniak

„Kiedy będę duży, to zostanę dzieckiem” to rymowana historia chłopca o imieniu Franek, który w byciu dzieckiem jest prawdziwym specjalistą. Może on całymi dniami jeździć na rowerze dookoła domu, turlać się z górek i skakać po kałużach. Zawsze jest ciekaw świata wokół siebie i jak nikt umie cieszyć się małymi przyjemnościami. Chłopiec jest w tym tak dobry, że wpada na pomysł, iż kiedy dorośnie, powinien zostać dzieckiem.

Książeczka stwarza duże pole dziecięcej wyobraźni. Ciekawe, co mali czytelnicy dodaliby do listy ulubionych zajęć Franka i kim sami by chcieli zostać, kiedy już dorosną. Odpowiedzi na te pytania można zamieścić na ostatniej stronie książeczki. Życzymy dobrej zabawy! 

“Kiedy będę duży to zostanę dzieckiem” została nominowana przez PTWK do tytyłu Najlepszej Książki Roku 2010 w kategorii książek dla dzieci i młodzieży. Natomiast Polska Sekcja IBBY, pod przewodnictwem Józefa Wilkonia, wytytpowała ją do reprezentowania naszego kraju w biennale ilustracji dziecięcej BIB’2010 w Bratysławie. 

Ostatnio przeglądane

inni klienci kupili również

Polecamy

scroll
Wykorzystujemy pliki cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką cookies. Sam możesz określić warunki przechowywania lub dostępu w przeglądarce.