PIPPI X 3 - AUDIOBOOKI I KSIĄZKI DO NIEC

PIPPI X 3 - AUDIOBOOKI I KSIĄZKI DO NIECZYTANIA

9788362264032

79,99 zł

Dostępnych w magazynie: 1

Koszt wysyłki: od 9,90 zł

Wysyłamy do 24h


Tekst: Astrid Lindgren (tłum. Irena Szuch - Wyszomirska)
Czyta: Edyta Jungowska
Czas: 9 godziny

Płyty w formacie MP3 z książeczkami do nieczytania

"Pippi Pończoszanka"
Śpi z głową pod kołdrą i butami na poduszce. Tłucze naczynia zamiast je pozmywać i nie zna tabliczki mnożenia. Za to potrafi podnieść konia, nie boi się duchów ani tygrysów, poświęci wszystko dla swoich przyjaciół i wyciągnie ich nawet z paszczy rekina. Dzięki niej wiesz, że warto mówić to, co się myśli, pozostać niezależnym i nie poddawać się w najtrudniejszych sytuacjach. Poznajcie Pippi Pończoszankę.

"Pippi wchodzi na pokład"
Wolisz zostać piratem niż elegancką damą a wakacje kochasz bardziej od tabliczki mnożenia? Kogoś mi przypominasz. Już wiem - Pippi Pończoszankę. Jeśli jeszcze masz takie dobre serce jak ona, uwielbiasz robić niespodzianki i nie pozwolisz skrzywdzić słabszego szykuj się do drogi, bo do portu zawinęła "Podfruwajka" i właśnie Pippi wchodzi na pokład.

"Pippi na Południowym Pacyfiku"
Jesteś poszukiwaczem rzeczy?Chchciałbyś zobaczyć wyspę, na której rządzi Kapitan Pończocha i dostawać gwiazdkowe prezenty, kiedy tylko o tym zamarzysz? Znasz Pippi więc wiesz, że wszystko jest możliwe. Uwaga! Jeśli tylko nie boisz się choroby morskiej to już za chwilę znajdziesz się wraz z Tommym, Anniką i Pippi na Południowym Pacyfiku.

Do zabawy z Pippi zaprasza Edyta Jungowska. Jej ciepły i pełen charakteru głos wydaje się być stworzony do opowieści i tej szalonej i dzielnej dziewczynce.

Ostatnio przeglądane

Polecamy

scroll
Wykorzystujemy pliki cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką cookies. Sam możesz określić warunki przechowywania lub dostępu w przeglądarce.