CAŁKIEM NOWE BAJECZKI

CAŁKIEM NOWE BAJECZKI

9788393716906

47,00 zł

32,90 zł

Dostępnych w magazynie: 2

Koszt wysyłki: od 9,90 zł

Wysyłamy do 48h

Wydawnictwo EneDueRabe

Autor: praca zbiorowa

Każdy ma w sobie zadatki na pisarza; każdy nosi przynajmniej jedną historię, którą warto opowiedzieć. Nie ma nic lepszego niż móc przedstawić ją najwrażliwszemu z odbiorców - Dziecku. W 2009 r. Fundacja FOSTER zorganizowała I Konkurs  literacki na bajkę dla dzieci z intencją stworzenia szansy na opowiedzenie oryginalnej, jedynej w swoim rodzaju historii tym, których twórczość zwykle wpada do szuflady lub nie jest znana szerszej publiczności. W rezultacie dziś prezentujemy obszerny zbiór wspaniale i odważnie zilustrowany przez młodych, zdolnych twórców. Czekają na Was niezwykli bohaterowie: jeżozwierze, koty, niebieskie drzewa, fruwające ryby, Ignacy Groszek z synam i wielu innych.

Książka przedstawia ogromne bogactwo form, których wartość literacka, oryginalność ujęcia tematu, swoboda kreacji świata, waga podjętego problemu i sposób prezentacji morału sprawia, że każda jedna z tych przypowiastek, powiastek, bajek zwierzęcych i dydaktycznych  zasługuje na wysłuchanie.

Polecamy dzieciom w wieku 3lat+.

Ostatnio przeglądane

Polecamy

scroll
Wykorzystujemy pliki cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką cookies. Sam możesz określić warunki przechowywania lub dostępu w przeglądarce.