KOPCIUSZEK

KOPCIUSZEK

9788380080768

29,00 zł

20,30 zł

Dostępnych w magazynie: 2

Koszt wysyłki: od 9,90 zł

Wysyłamy do 48h

MEDIA RODZINA Sp. z o.o.

Tekst: Charles Perrault

Ilustracje: Roberto Innocenti

tłumaczenie:Zofia Beszczyńska

Klasyczna baśń Charlesa Perraulta o młodej dziewczynie poniewieranej przez okrutną macochę, która gubiąc na balu  pantofelek, znajduje swoje szczęście.

Niniejsza edycja ukazuje się w nowym znakomitym tłumaczeniu Zofii Beszczyńskiej, ze wspaniałymi ilustracjami Roberta Innocentiego, znanego polskiemu czytelnikowi przede wszystkim z Pinokia. Scenerię do przygód Kopciuszka Innocenti wybrał niebanalną - Anglię lat dwudziestych, i oddał z właściwym sobie mistrzostwem i zamiłowaniem do detalu modę i klimat tamtych czasów, a także architekturę Londynu i krajobraz angielskiej wsi.

Ilustracje nie tylko pięknie zdobią książkę, ale również ukazują nam niedopowiedziane treści, a każda plansza stanowi niejako odrębne dzieło sztuki.

Lekko uwspółcześnione, ale nie pozbawione finezji tłumaczenie Zofii Baczyńskiej pozwoli cieszyć się tą historią nie tylko nowym czytelnikom, ale także tym, znającym ją doskonale.

ilość stron:32

format:195 x 277 mm

Polecamy dzieciom w wieku 5lat+.

Ostatnio przeglądane

Polecamy

scroll
Wykorzystujemy pliki cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką cookies. Sam możesz określić warunki przechowywania lub dostępu w przeglądarce.