O NIEZWYKŁYM CHŁOPCU, KTÓRY POŻERAŁ KSIĄŻKI

O NIEZWYKŁYM CHŁOPCU, KTÓRY POŻERAŁ KSIĄŻKI

9788361488422

39,90 zł

29,93 zł

Dostępnych w magazynie: 2

Koszt wysyłki: od 9,90 zł

Wysyłamy do 48h

Tekst i ilustracje: Oliver Jeffers
Przekład: Beata Hrycak

A może by tak zjeść parę książek? Właściwie im więcej tym lepiej: słowniki, encyklopedie, poradniki. Wtedy na pewno zostanę najmądrzejszym chłopcem na świecie... Henio pożera wszystkie książki jak leci. Jednak, czy to na pewno najlepszy sposób?

Ta niezwykle ciepła i zabawna historia powstała po to, by przekazać młodym odbiorcom bardzo ważną wiadomość: zamiast zjadać książki, warto je czytać. To łatwiejsze i dużo zdrowsze!

Oliver JEFFERS urodził się w Australii, dorastał w Belfaście, obecnie żyje i pracuje w Nowym Jorku. Jest artystą malarzem i autorem szalenie popularnych książek obrazkowych, które zostały przetłumaczone na ponad 30 języków i wielokrotnie nagradzane (m.in. The New York Times Best Illustrated Books, Irish Book of the Year, British Book Design Award). W Polsce znany także jako autor bestsellera „Fred, wymyślony przyjaciel” .

Oliver Jeffers nigdy nie połknął żadnej książki, choć raz wpadł na taki pomysł, ale go zaniechał. Zamiast tego pałaszował owsiankę, a książką nakarmił swojego młodszego brata. Bratu co prawda nie przybyło od tego rozumu, zachęciło go za to do przetworzenia papieru... po 3 lub 4 dniach. W myśl zasady recyklingu.

Format: 210 x 303 mm
Liczba stron: 44

Oprawa twarda, częściowo nadgryziona.

Polecamy dzieciom w wieku 5lat+.

Ostatnio przeglądane

Polecamy

scroll
Wykorzystujemy pliki cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką cookies. Sam możesz określić warunki przechowywania lub dostępu w przeglądarce.