MONUMENTALNE CUDA I REKORDY ARCHITEKTURY ATLAS

MONUMENTALNE CUDA I REKORDY ARCHITEKTURY ATLAS

9788365341372

59,90 zł

Dostępnych w magazynie: 3

Koszt wysyłki: od 9,90 zł

Wysyłamy do 24h

WYDAWNICTWO DWIE SIOSTRY Sp. z o.o.

Monumentalne. Cuda i rekordy architektury

tekst i ilustracje: Sarah Tavernier, Alexandre Verhille

Ilustrowany atlas architektoniczny pełen najbardziej niezwykłych budowli z całego świata. Znajdziemy w nim zarówno Pomnik światła w Dublinie, jak i pałac królowej Madagaskaru. Wieżę telewizyjna w Tokio i świątynie Majów w Meksyku. Nie zabraknie także nowojorskich drapaczy chmur i mostu nad dżunglą w Malezji…

Autorzy albumu zabierają nas w podróż dookoła świata, by poznać niezwykłe dzieła architektury. Na każdym z kontynentów czeka mnóstwo imponujących, niepowtarzalnych budowli. Wieżowce, pałace, świątynie, muzea, stadiony, mosty, pomniki… Cuda nowoczesnego budownictwa i fascynujące zabytki wszystkich epok. Najwyższe i najdłuższe, najstarsze i najbardziej imponujące, stworzone przez największych architektów lub po prostu jedyne w swoim rodzaju.

Odnajdź je wszystkie na ilustrowanych mapach, a potem dowiedz się o nich więcej, przeglądając efektownie zaprojektowane plansze pełne ciekawostek i danych. Sprawdź, kiedy powstały i kto je zaprojektował. Poznaj ich najbardziej charakterystyczne cechy i zachwyć się bogactwem światowej architektury.

Format: 27,20 x 37 cm
Oprawa twarda
Liczba stron: 44

Polecamy dzieciom w wieku: 7+

Ostatnio przeglądane

inni klienci kupili również

Polecamy

scroll
Wykorzystujemy pliki cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką cookies. Sam możesz określić warunki przechowywania lub dostępu w przeglądarce.