OPOWIEŚCI NA DOBRANOC DLA MŁODYCH BUNTOWNICZEK

OPOWIEŚCI NA DOBRANOC DLA MŁODYCH BUNTOWNICZEK

9788380572010

59,90 zł

Dostępnych w magazynie: 1

Koszt wysyłki: od 9,90 zł

Wysyłamy do 24h

Opowieści na Dobranoc dla Młodych Buntowniczek.

Autor: Elena Favilli, Francesca Cavallo, tłum. Ewa Borówka.

„Opowieści na dobranoc dla młodych buntowniczek”, historie stu bohaterskich kobiet od Elżbiety I po Serenę Williams, utrzymane w konwencji krótkiej bajki, stworzone by zainspirować wszystkie dziewczynki. Bajki bez Księżniczek? Tak, tu bohaterkami są prawdziwe kobiety. Wspaniałe i inspirujące.

Każda historia - bajka składa się z jednostronicowego tekstu oraz portretu. „Każda (...) dowodzi, że wierząc w coś całym sercem, zyskujemy siłę, by zmieniać świat” – czytamy w przedmowie. Pomimo niewielkiej objętości tekstu, bajki niosą bardzo wartościowy przekaz. Ten zbiór zainspiruje nie tylko najmłodszych, ale i nieco starszych do tego, by wierzyli we własne siły, marzyli odważnie i pielęgnowali w sobie wewnętrzną siłę. 

Książka wspaniale nadaje się do czytania córeczkom na dobranoc.

Książka zilustrowana została przez sześćdziesiąt artystek ze wszystkich zakątków świata. Efekt graficzny jest imponujący - niczym w tyglu mieszają się style i interpretacje, a każdy lśni własnym blaskiem.

Prawa do tytułu sprzedano do dwudziestu ośmiu krajów i liczba ta stale rośnie!

Polecamy dla dzieci w wieku 5lat+.

Format: 18 x 24 cm

Liczba stron: 232

Oprawa twarda.

Ostatnio przeglądane

Polecamy

scroll
Wykorzystujemy pliki cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką cookies. Sam możesz określić warunki przechowywania lub dostępu w przeglądarce.