MATYLDA

MATYLDA

9788324039548

32,90 zł

Koszt wysyłki: od 9,90 zł

Produkt chwilowo niedostępny

WYDAWNICTWO ZNAK

Autor: Roald Dahl

Ilustracje: Quentin Blake

Poznajcie Matyldę, która przeczytała wszystkie książki w bibliotece i wie, jak dać nauczkę niedobrym dorosłym. Bo otaczający ją zarówno dorośli jak i rówieśnicy to zbiór nie zawsze pozytywnych charakterków. Matylda natomiast jest niezwykła i wyjątkowa. Ucieczka w świat książek zdaje się przynieść zbawienne pomysły i zaskakujące zakończenie zwariowanej historii Matyldy.

Wydanie specjalne jest bogato ilustrowane, czyta się łatwo i szybko, nawet przez młodszych czytelników. Doskonała pozycja do wspólnego czytania z dzieckiem. Książka zabawna i mądra jednocześnie.

W 2016 roku Roald Dahl obchodziłby setną rocznicę urodzin. Charlie i fabryka czekolady oraz Matylda należą do kanonu ulubionych lektur szkolnych. Można je też zobaczyć w wersjach filmowych. Z okazji jubileuszu Steven Spielberg wyreżyserował inną jego książkę – BFG, czyli opowieść o Bardzo Fajnym Gigancie.

Polecamy dzieciom w wieku 6 lat+.

Format: 12,5 x 20 cm

Liczba stron: 320

Oprawa twarda.

Ostatnio przeglądane

Polecamy

scroll
Wykorzystujemy pliki cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką cookies. Sam możesz określić warunki przechowywania lub dostępu w przeglądarce.