Z MUCHĄ NA LUZIE ĆWICZYMY BUZIĘ

Z MUCHĄ NA LUZIE ĆWICZYMY BUZIĘ

9788310129079

24,90 zł

Dostępnych w magazynie: 1

Koszt wysyłki: od 9,90 zł

Wysyłamy do 24h

WYDAWNICTWO NASZA KSIĘGARNIA SP. Z O.O.

Z muchą na luzie ćwiczymy buzie, czyli zabawy logopedyczne dla dzieci

Autor: Marta Galewska-Kustra

ilustrator: Joanna Kłos

Książeczka, z którą w zabawnej formie przeprowadzimy ćwiczenia wspomagające aparat mowy u naszych dzieci. Poprzez wesołą zabawę wspiera rozwój wymowy dziecka, a także jest nieocenioną pomocą dla dzieci z problemami artykulacyjnymi.

Podstawą poprawnej wymowy jest między innymi odpowiednia ruchomość narządów artykulacyjnych: warg, języka, podniebienia miękkiego i żuchwy. Warto ją z dzieckiem trenować, a nikt nie zachęci do tego lepiej niż Fefe! To wyjątkowa mucha! Gasi pożary, jeździ samochodem, chodzi do kina, biega w maratonach i jest gwiazdą opery. Kto się z nią zaprzyjaźni, nie będzie się nudzić! Dzięki Fefe ćwiczenia staną się zabawą, a maluch, słuchając opowieści o przygodach muszki i realizując wyznaczone przez nią zadania, nawet się nie zorientuje, że właśnie wykonał ważną pracę.

"Z muchą na luzie ćwiczymy buzie" to druga po "Wierszykach ćwiczących języki" książka z serii "Uczę się: mówić, wymawiać, opowiadać".

Książka uhonorowana nagrodą Najlepsza książka psychologiczna 2015 portalu Granice.pl w kategorii „Logopedia”.

Polecamy dzieciom w wieku 5lat+ i rodzicom.

liczba stron: 48

format: 220x220 mm

Ostatnio przeglądane

Polecamy

scroll
Wykorzystujemy pliki cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką cookies. Sam możesz określić warunki przechowywania lub dostępu w przeglądarce.