NADZWYCZAJNIE WSPANIAŁE KOBIETY, KTÓRE Z MIENIŁY ŚWIAT

NADZWYCZAJNIE WSPANIAŁE KOBIETY, KTÓRE Z MIENIŁY ŚWIAT

9788364853258

34,99 zł

Dostępnych w magazynie: 1

Koszt wysyłki: od 9,90 zł

Wysyłamy do 24h

Autor: Kate Pankhurst

Nadzwyczajnie wspaniałe kobiety, które zmieniły świat to książka o kobietach, które na trwałe zapisały się na kartach historii, zmieniając oblicze świata. To trzynaście pasjonujących życiorysów niezwykłych i utalentowanych kobiet. To opowieść o marzeniach, odwadze i determinacji. To przekaz o wolności, walce z ograniczeniami i sile kobiet.

Książeczka  niewątpliwie zainspiruje każdą młodą kobietę i przygotuje do czekających ją wyzwań i szans, które pojawią się na życiowej drodze. Upewni, że warto spełniać marzenia.

Wznieś się wysoko niczym Amelia Earhart,  rewolucjonizuj modę jak Coco Chanel, wzoruj się na estetyce Fridy Kahlo i dokonuj odkryć naukowych biorąc za przykład Marię Skłodowską - Curie!

Zbiór fascynujących faktów i ciekawostek o wyjątkowych kobietach i ich osiągnięciach, ilustrowany niepowtarzalną grafiką, stanowi pasjonującą lekturę o wysokich walorach intelektualnych, edukacyjnych i artystycznych.

Książka ma bardzo ciekawą, przemyślaną formę zarówno jeśli chodzi o część graficzną, jak i tekstową. Dlatego też będzie ciekawą lekturą zarówno dla 6cio latków, jak i 9cio latków.

Niezbędna pozycja na półce każdej nadzwyczajnie wspaniałej kobiety – niezależnie od wieku!

Polecamy dzieciom w wieku 6lat+

Format 25,5 x 25,5

Liczba stron 32

Oprawa twarda.

Ostatnio przeglądane

Polecamy

scroll
Wykorzystujemy pliki cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką cookies. Sam możesz określić warunki przechowywania lub dostępu w przeglądarce.