INTYMNE ŻYCIE ZWIERZĄT

INTYMNE ŻYCIE ZWIERZĄT

9788381231381

37,00 zł

Dostępnych w magazynie: 1

Koszt wysyłki: od 9,90 zł

Wysyłamy do 24h

Autorzy: Anke Kuhl, Katharina von der Gathen

Tłum.: Bartosz Nowacki

 
Wszystkie dzieci ciekawe są jak zwierzęta się rozmnażają, zatem prędzej czy później każde dziecko zapyta skąd się biorą małe zwierzęta. Mnogość odpowiedzi na pytania o intymne życie zwierząt jest fascynująca! Każdy gatunek ma inne rytuały godowe, techniki uwodzenia i modele wychowywania młodych.

Ta bogato ilustrowana, ciekawie – choć w sposób skondensowany, dostosowany do wieku odbiorcy – napisana publikacja, jest kopalnią nadzwyczajnych faktów i anegdot, które z pewnością zaintrygują nie tylko najmłodszych, ale również rodziców.
Skorpiony potrafią być czułe, a pluskwy brutalne. Potomstwo rekina rywalizuje ze sobą, jeszcze będąc ikrą, zaś u konika morskiego to samiec posiada torbę lęgową.
Te i inne fascynujące fakty z królestwa zwierząt – uzupełnione są o spektakularne i dowcipne rozkładane strony, takie jak „Szczeniaki i inne dzieciaki” czy „Mała galeria zwierzęcych penisów” – zaciekawią i najmłodszych, i dorosłych!

Bardzo interesująca książka, zwłaszcza jako punkt wyjścia do edukacji seksualnej na poziomie domowym. Książka może okazać się bardzo pomocna, zwłaszcza, że pytania o TE sprawy często potrafią sprawić rodzicom problemy…

Format: 170mm x 255mm

Liczba stron: 132

Polecamy zarówno dzieciom 8+, 10+, jak i rodzicom.

Ostatnio przeglądane

inni klienci kupili również

Polecamy

scroll
Wykorzystujemy pliki cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką cookies. Sam możesz określić warunki przechowywania lub dostępu w przeglądarce.