JAK BYĆ SUPER - PAKIET 3 KSIĄŻEK

JAK BYĆ SUPER - PAKIET 3 KSIĄŻEK

9788365835451

69,00 zł

Dostępnych w magazynie: 1

Koszt wysyłki: od 9,90 zł

Wysyłamy do 24h

Autor: Munro Leaf, tłum.: Anna Jezierska

Dziecięca klasyka Munro Leafa w pakiecie trzech książek:

- „Dobre maniery są super”
- „Czytanie jest super”
- „Mycie zębów jest super”

1. „Dobre maniery są super"

Niezwykle zabawne rysunki autorstwa Munro Leafa oraz uroczy tekst sprawiają, że podstawowe zasady grzeczności i życzliwości stają się łatwe do zapamiętania, a bohaterowie, tacy jak PAN JA MUSZĘ BYĆ PIERWSZY czy JĘCZYDUSZA, wywołują salwy śmiechu.

Sięgając do sedna sprawy – do sensu dobrych manier – Munro Leaf zaoferował rodzicom i dzieciom nieocenioną pomoc – dziecięcą klasykę, dzieło, które jest aktualne dziś tak samo, jak było dawniej. Ten wesoły „przewodnik po zasadach dobrego wychowania” będzie z pewnością „miłym gościem” w domu każdego dziecka.

2. „Czytanie jest super", tekst polski: Artur Andrus

„Czytanie jest super” to książka skłaniająca do myślenia, pełna humoru, życiowej logiki oraz głębokiego zrozumienia dla dziecięcych umysłów. Przepełniona radosnymi rysunkami i dowcipnym tekstem niesie ze sobą ponadczasowe przesłanie: nie ma większego odkrycia na świecie niż to, że CZYTANIE JEST SUPER.

Wprawnym piórem Leaf objaśnia proste fakty, pokazuje, że czytanie jest nieocenionym źródłem dobrych pomysłów, które są niezbędne dla rozwoju dziecka. Zalet czytania nie da się z niczym porównać, a odkrywanie radości z czytania będzie miało wpływ na całe życie.

3. „Mycie zębów jest super”

W książce „Mycie zębów jest super” autor mówi o zdrowiu – kwestii bliskiej i ważnej dla wszystkich rodziców. Pomaga chłopcom i dziewczynkom zrozumieć dlaczego powinni pić mleko, jeść warzywa, zażywać ruchu, chodzić spać o właściwej porze, myć zęby, dbać o czystość i robić wiele innych rzeczy, małychi dużych, którymi mogą zadziwiać innych.

Wesołe rysunki Munro Leafa i dowcipny tekst sprawiają, że mali i duzi czytelnicy nie mają wątpliwości, że zarówno bycie zdrowym, jak i zdrowy rozsądek są super.
Ten wesoły podręcznik higieny może stać się nieocenioną pomocą w dobrze znanych sporach z dziećmi na temat znaczenia zdrowia.

Munro Leaf urodził się w 1905 r. Był autorem i ilustratorem licznych książek dla dzieci. Największą sławę przyniósł mu „Byczek Fernando", lekka opowiastka o łagodnym i spokojnym byku, opublikowana po raz pierwszy w 1936r. i wciąż ciesząca się wielką popularnością. Munro Leaf zmarł w 1976r.

 

Ostatnio przeglądane

Polecamy

scroll
×

Wykorzystujemy pliki cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką cookies. Sam możesz określić warunki przechowywania lub dostępu w przeglądarce.