SZCZĘŚLIWY TEN KTO DOSTANIE DUNIĘ

SZCZĘŚLIWY TEN KTO DOSTANIE DUNIĘ

9788377761700

24,90 zł

Dostępnych w magazynie: 2

Koszt wysyłki: od 9,90 zł

Wysyłamy do 24h

Wydawnictwo Zakamarki

tekst: Rose Lagercrantz

ilustracje: Eva Eriksson

tłumaczenie: Marta Dybula

Szósty tom opowieści o Duni. Rozpoczynają się ferie zimowe w drugiej klasie, a Dunia ogromnie tęskni za swoją przyjaciółką Fridą, która musiała przeprowadzić się do Uppsali! Podczas jazdy na nartach Dunia przewraca się i leżąc w śniegu, doznaje olśnienia. Czy Frida nie ma czasem urodzin w czasie ferii zimowych? W takim razie Dunia musi koniecznie się z nią spotkać i dać jej prezent. Okazuje się niestety, że nikt nie może z nią jechać. Babcia proponuje, by Dunia pojechała sama. To będzie jej pierwsza samodzielna wyprawa pociągiem. Czy wszystko pójdzie zgodnie z planem?

Książki o Duni to historie o uczuciach i przeżyciach bliskich dziecku opowiedziane z jego perspektywy. Przeznaczone są dla początkujących czytelników nie tylko ze względu na treść, ale i formę. Czytanie ułatwiają: prosty język, duża czcionka, przejrzysty układ strony i świetne rysunki Evy Eriksson.

Format: 15 x 21,5 cm

twarda oprawa

Liczba stron: 188

Polecamy dzieciom w wieku 6lat+.

Ostatnio przeglądane

Polecamy

scroll
Wykorzystujemy pliki cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką cookies. Sam możesz określić warunki przechowywania lub dostępu w przeglądarce.