MOJA SUPERMOC. UWAŻNOŚĆ I SPOKÓJ ŻABKI.  HISTORIE, GRY I ZABAWY MINDFULNESS

MOJA SUPERMOC. UWAŻNOŚĆ I SPOKÓJ ŻABKI.

9788363860240

59,00 zł

Dostępnych w magazynie: 2

Koszt wysyłki: od 9,90 zł

Wysyłamy do 24h

Moja Supermoc.Uważność i Spokój Żabki. Historie, Gry i Zabawy Mindfulness.

Autor: Eline Snel

Długo wyczekiwana książka autorki bestsellera „Uważność i spokój żabki”, tym razem dla dzieci w wieku od 5 do 10 lat. Książka pełna zabaw, ćwiczeń inspirowanych jogą, zadań rozwijających świadomość zmysłów, historii do czytania i myślenia, gier, wyzwań, naklejek, plakatów i innych cudów. Dodatkowo zawiera sześć zupełnie nowych nagrań do pobrania, do których głosu użyczyła niezrównana Agnieszka Marszałek.

Dzięki tej książce dziecko przez zabawę poznaje siebie, uczy się obserwować swoje doznania i otoczenie, swoje emocje, pragnienia i marzenia, poznaje tajniki UWAŻNOŚCI. Gdy dzieci wykształcą w sobie umiejętność uważnej obecności, podążą ku pogodniejszej i szczęśliwszej dorosłości.

W domu, szkole i przedszkolu dzieci często bywają zestresowane i niespokojne. Eline Snel opracowała prostą metodę, która pomaga dzieciom odzyskać spokój i uważność, uświadomić sobie, co czuje ich ciało i jakie pojawiają się w nich emocje, a także otworzyć się na innych ludzi.

Już ponad milion dzieci na całym świecie nauczyło się koncentracji dzięki „metodzie żabki”.

Format: 21,6 x 27 cm

Liczba stron: 120

Oprawa miękka

Polecamy dzieciom w wieku 5-10 lat i ich rodzicom.

Ostatnio przeglądane

Polecamy

scroll
Wykorzystujemy pliki cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką cookies. Sam możesz określić warunki przechowywania lub dostępu w przeglądarce.