MY DWIE, MY TRZY, MY CZTERY

MY DWIE, MY TRZY, MY CZTERY

9788381500135

34,00 zł

25,50 zł

Dostępnych w magazynie: 1

Koszt wysyłki: od 9,90 zł

Wysyłamy do 48h

WYDAWNICTWO DWIE SIOSTRY Sp. z o.o.

Autor: Sarah Crossan

tłumaczenie: Małgorzata Glasenapp

 Poruszająca opowieść o tęsknocie i stracie, o rozczarowaniu, miłości i przebaczeniu – i o tym, jak poezja może nas zmienić.

Bohaterką jest trzynastoletnia Apple. Mieszka z babcią w niewielkim angielskim mieście. 11 lat wcześniej jej mama odeszła bez słowa i od tamtej pory nie dawała znaku życia. Apple kocha babcię, ale czasem ma dość jej ciągłego strofowania, gadania o śmierci i obciachu przy codziennym odbieraniu ze szkoły. I tak bardzo tęskni za mamą…

Pewnego dnia mama niespodziewanie wraca. Apple jest niezmiernie szczęśliwa. Z nią może porozmawiać o wszystkim, urwać się ze szkoły, pójść na zakupy, wyskoczyć do restauracji… Ale wkrótce okazuje się, że babcia miała rację, mówiąc „Apple, uważaj, czego sobie życzysz”.

Wyjątkowa książka o dorastaniu do miłości i odpowiedzialności. Książka całkiem inna od typowych propozycji dla nastolatek. Przejmująca, wyciskająca łzy, ale zarazem wciągająca bez reszty i momentami także wielce zabawna.

Format: 15 x 20cm

Liczba stron: 304

Oprawa miękka ze skrzydełkami

Polecamy młodzieży w wieku 12lat+.

Ostatnio przeglądane

Polecamy

scroll
Wykorzystujemy pliki cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką cookies. Sam możesz określić warunki przechowywania lub dostępu w przeglądarce.