KUKBUK WNĘTRZA I PODRÓŻE

KUKBUK WNĘTRZA I PODRÓŻE

5900000003276

26,00 zł

Koszt wysyłki: od 9,90 zł

Produkt chwilowo niedostępny

Przed Państwem kolejne wydanie specjalne magazynu KUKBUK. KUKBUK WNĘTRZA I PODRÓŻE jest pełen inspiracji z najdalszych miejsc świata i z najbliższego sąsiedztwa. Poznajcie niesamowitych ludzi, miejsca i smaki. Pakujcie się. Ruszamy na smakowitą ekspedycję!

KUKBUK WNĘTRZA I PODRÓŻE to spotkanie z nietuzinkowymi osobowościami, eksploracja mapy miejsc istniejących naprawdę i tych w naszych głowach, poznawanie lokalnych zaskakujących prostotą przepisów z odległych stron świata.

KUKBUK WNĘTRZA I PODRÓŻE to opowieść o nas – ludziach, którzy podróżują dużo więcej niż kiedykolwiek wcześniej, ale też o czasach, kiedy do pracy wystarczy komputer i nie jest potrzebny stały adres.

KUKBUK WNĘTRZA I PODRÓŻE to obserwowanie świata z uważnością i skupieniem. Rozglądając się na wszystkie strony, wypatrzyliśmy ciekawych świata kolekcjonerów, którzy szeroko otworzyli przed nami drzwi i pokazali niebanalne wnętrza. Zagadaliśmy do żyjących według własnych zasad nowych Cyganów, których odwagę i bezkompromisowość doskonale oddają zdjęcia brytyjskiego fotografa Iaina McKella, a z architektką dr Anną Lorens przygotowaliśmy wystawę o współczesnych nomadach.

KUKBUK WNĘTRZA I PODRÓŻE to zaproszenie do wspólnego stołu z artystką AsiąLalą oraz fotografikami Jackiem Porembą i Bartem Pogodą. Podążając za ich niezwykłymi kadrami, odwiedziliśmy i zjedliśmy w Maroku, Japonii i na Sycylii. 

Do zobaczenia na szlaku i przy wałówce!

Ostatnio przeglądane

inni klienci kupili również

Polecamy

scroll
Wykorzystujemy pliki cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką cookies. Sam możesz określić warunki przechowywania lub dostępu w przeglądarce.