QMAM KASZE CZYLI POWRÓT DO KORZENI

QMAM KASZE CZYLI POWRÓT DO KORZENI

9788328701854

39,90 zł

Dostępnych w magazynie: 1

Koszt wysyłki: od 9,90 zł

Wysyłamy do 24h

WYDAWNICTWO MUZA

Autor: Maia Sobczak

Książka zainspirowana wakacjami na wsi, prawdziwym, naturalnym jedzeniem i przede wszystkim miłością Mai Sobczak do kasz. Jedzenie i co najważniejsze dzielenie się dobrym jedzeniem jest magiczne. To jak częstowanie innych sobą w najlepszej postaci. W kuchni można się wiele nauczyć, a stół ustawiony zazwyczaj w centrum pięknie łączy ze sobą czasem obcych lub nieśmiałych ludzi. Czasami jedzenie jest bardzo intymne, delikatne i zmysłowe. Jak mówi autorka kęs czy łyk wnika głęboko w ciało, łączy się z nim, penetruje je, zasila niezastąpioną energią i wzmacnia, buduje ciało i w tym samym momencie nasyca umysł wspierając dobrą relacje pomiędzy nimi. Naprawdę to co jemy, czym się otaczamy tworzy nas dosłownie i w przenośni. Nie trzeba komplikować receptur żeby stały się smakowitym lekarstwem, jedynie co niezbędne to właściwie podejście, dobry produkt podstawowy, chęci i pozytywne nastawienie. Ze zwykłej kaszy jaglanej można wyczarować właściwie wszystko, trzeba ją tylko pokochać miłością wielką i czerpać z jej pierwotnego potencjału.

Każda kasza, czy też może ziarno z którego jest zrobiona działa w bardzo konkretny sposób na organizm. Wystarczy dobrze połączyć ją, w zależności od sezonu, z odpowiednimi warzywami, owocami, całkiem zwykłymi ziołami i obserwować zmiany jakie w nas zachodzą wraz z tym dobrym jedzeniem.

 Maia Sobczak jest autorką kultowego bloga qmamkasze.pl, na którym od lat dzieli się z czytelnikami pasją do zdrowego i smacznego jedzenia.

Ostatnio przeglądane

inni klienci kupili również

Polecamy

scroll
Wykorzystujemy pliki cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką cookies. Sam możesz określić warunki przechowywania lub dostępu w przeglądarce.