O JABŁKACH O CHLEBIE - ZESTAW ŚWIATECZNY

O JABŁKACH O CHLEBIE - ZESTAW ŚWIATECZNY

5900000003955

98,00 zł

Koszt wysyłki: od 9,90 zł

Produkt chwilowo niedostępny

Dwie piękne książki "O CHLEBIE" oraz "O JABŁKACH" w wyjątkowym świątecznym opakowaniu z ekologicznego papieru premium SH Recycling. Obie książki napisane przez Elizę Mórawską, autorkę jednego z najbardziej znanych w Polsce blogów kulinarnych www.whiteplate.com. 

"O CHLEBIE" - Przepięknie wydana książka zawierająca 45 przepisów na chleby, bułeczki i inne wypieki. W książce znajdują się też porady techniczne, jak piec, jak przygotować zakwas, jak uniknąć najczęstszych błędów. Przepisy i porady są przeplatane historiami z życia autorki.

"JABŁKACH" - Książka zawiera 40 przepisów na dania z wykorzystaniem jabłek, od śniadań, przez obiady, na deserach kończąc. T równocześnie opowieść o najbardziej polskim ze wszystkich owoców, przeplatana wspomnieniami z dzieciństwa autorki.

Zdjęcia do obydwu książek wykonał Krzysztof Kozanowski, którego kulinarne fotografie znane są czytelnikom magazynu USTA. 

Ostatnio przeglądane

Polecamy

scroll
Wykorzystujemy pliki cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką cookies. Sam możesz określić warunki przechowywania lub dostępu w przeglądarce.