KUKBUK PODRÓŻE I DIZAJN 2017

KUKBUK PODRÓŻE I DIZAJN 2017

5900000005089

26,00 zł

Dostępnych w magazynie: 12

Koszt wysyłki: od 9,90 zł

Wysyłamy do 48h

Kolejne wydanie specjalne KUKBUKa. Tym razem przyglądamy się doskonałym kształtom koła i kwadratu, upatrując ukrytych w nich znaczeń. Koło to świat, który zwiedzamy razem z wielkimi odkrywcami, płyniemy do Indii i obu Ameryk. Kwadrat to dom, który odwiedzamy, poznając historię jego twórców. Oglądamy perły architektury w Brnie, Mediolanie i Szuminie i przypominamy czas, w którym tętniły codziennym życiem i energią mieszkańców.

Smakujemy francuskie sery i meksykańskie tortille w kolorowych odsłonach. Sypiemy do potraw sól i cukier i badamy, jak się zmieniają. Badamy kulinarny Nowy Świat i sprawdzamy, jak zmienił smaki świata starego.

Poznajemy pożytki z nudzenia się, pojęcie domu i jego granice. Dowiadujemy, ile kilometrów sznurka potrzeba, żeby zrobić dywan.

Wysyłamy pocztówki z podróży. Tylko gdzie pojedziemy?

KUKBUK PODRÓŻE I DIZAJN ma usztywnioną okładkę, z której można zmyć drobne zabrudzenia. Wygodna wstążeczka pozwala szybko odnaleźć ulubione teksty i przepisy.

Wydanie specjalne jest podzielone na dwie części i, podobnie jak magazyn KUKBUK, wyróżnia się staranną szatą graficzną, autorskimi sesjami fotograficznymi oraz ilustracjami wykonanymi przez uznanych polskich artystów na zamówienie wydawnictwa.

Książkowy charakter oraz ciekawe teksty nadają publikacji ponadczasowy, uniwersalny charakter.

Ostatnio przeglądane

Polecamy

scroll
Wykorzystujemy pliki cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką cookies. Sam możesz określić warunki przechowywania lub dostępu w przeglądarce.