DZIKA FERMENTACJA

DZIKA FERMENTACJA

9788365601582

49,90 zł

Dostępnych w magazynie: 1

Koszt wysyłki: od 9,90 zł

Wysyłamy do 24h

VIVANTE

Dzika fermentacja. Żywe kultury bakterii – smak, wartości odżywcze i rzemiosło.

Autor: Sandor Ellix Katz

Tłumaczenie: Bartłomiej Kotarski

Książka autorstwa Sandora Katza, autora bestsellerowej Sztuki fermentacji. Tym razem zwycięzca nagrody Jamesa Bearda i autor „The New York Times” powraca z książką, która otwiera erę renesansu dla nowoczesnego jedzenia – ze świeżym spojrzeniem, jeszcze większym entuzjazmem i rozszerzoną wiedzą z na temat tajników fermentacji na całym świecie. Książka, która nadaje nowy wymiar sztuce kiszenia!

Od czasu premiery pierwszej książki, Katz inspiruje ludzi do zamiany ich kuchni w laboratoria, gdzie mogą wyrabiać prawdziwe cuda: kiszone warzywa, fermentowane sery i jogurty, chleby na zakwasie i wiele innych.

Ta książka wprowadza nas w zupełnie nowy świat smaków i korzyści zdrowotnych płynących z fermentowanych produktów spożywczych. Znajdziemy w niej przepisy m.in. na kwas truskawkowy, koreańskie kimchi, czy afrykańskie piwo z sorgo. Tradycyjne receptury są dostosowane do najnowszych trendów. Zainspirowały one zarówno szefów kuchni czterogwiazdkowych restauracji, jak i kucharzy amatorów.

Format: 16.5 x 24cm

Liczba stron: 328

Oprawa miękka.

Ostatnio przeglądane

Polecamy

scroll
Wykorzystujemy pliki cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką cookies. Sam możesz określić warunki przechowywania lub dostępu w przeglądarce.