MAGAZYN USTA NR 17

MAGAZYN USTA NR 17

M/17/2018

25,00 zł

Dostępnych w magazynie: 12

Koszt wysyłki: od 9,90 zł

Wysyłamy do 24h

Nowe, świeże, soczyste – wiosenne USTA już w sprzedaży!

Niecierpliwie czekaliśmy na koniec zimy, na to, by rośliny puściły pierwsze pędy. W tym numerze interesuje nas rozwój. Możliwość zmiany, ewolucji. Tak bardzo potrzebna nam do tego, by mieć radość z życia, by się nim interesować.

O patenty na pogodzenie pracy i dobrego życia osobistego podpytujemy tych, którzy rozwijają się intensywnie zawodowo.

O motywujących do zmian porażkach rozmawiamy z Eleną Arzak, szefową kuchni trzygwiazdkowej restauracji Arzak, którą złapaliśmy na Madrid Fusión.


Z Garimą Arorą, Hinduską, która miała być dziennikarką, a jest przyszłością fine diningu w Azji rozmawiamy o jej autorskiej restauracji – Gaa w Bangkoku.

Czasem, żeby zrozumieć siebie, trzeba cofnąć się w czasie, złapać dystans, a może przeżyć swoje życie jeszcze raz? Jak bohaterowie „Jak zawsze” Zygmunta Miłoszewskiego. Z jednym z najzdolniejszych pisarzy młodego pokolenia rozmawiamy o pamięci społecznej, mieszaniu pomidorówki i feminizmie.
Możecie pogotować z naszymi ulubionymi szefami kuchni, którzy przysiadają na chwilę z ulgą, że to już koniec zimy. Specjalnie dla Was przygotowali przepisy z nowalijkami.

Spragnieni wiosennych pastelowych kolorów wybraliśmy drobiazgi na poprawę humoru, by tej wiosny udało Wam się, tak jak duetowi Bompas & Parr, zaczarować rzeczywistość.

Skoczcie też z nami na wiosenne wagary do Bangkoku. Przewodnik dołączmyw nowej formie, tak byście mogli bez problemu zabrać go w drogę.

Ostatnio przeglądane

Polecamy

scroll
Wykorzystujemy pliki cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką cookies. Sam możesz określić warunki przechowywania lub dostępu w przeglądarce.