MISKA SZCZĘŚCIA

MISKA SZCZĘŚCIA

9788327125293

39,90 zł

29,92 zł

Dostępnych w magazynie: 4

Koszt wysyłki: od 9,90 zł

Wysyłamy do 48h

Publicat S.A.

Autor: Laura Osęka

Fotografie: Jarosław Roger Berdak

„Miska szczęścia” to propozycja dla wszystkich, którzy lubią niebanalne, ale jednocześnie bardzo proste posiłki. W tym niepozornym naczyniu możesz podać pożywne, pyszne i kolorowe dania. Chociaż moda na bowl food przybyła do nas z Azji, z przystankiem na Hawajach, to ma również swoje odbicie w polskich tradycjach kulinarnych.

Warto zainspirować się lokalnymi i sezonowymi składnikami, wybrać ulubione dodatki, przyprawić miłością i szczyptą improwizacji. Podać w ulubionej misce. I rozkoszować się tym, co najlepsze.

„W smakowitej misie Laury Osęki spotkały się same dobra. Szczere i autentyczne, przypominają o sensie jedzenia – bezcennej prostocie w czasach nadmiaru. Otulają ciepłem, nie tylko w chłody, a ich dobroduszna energia płynie prosto z serca. Szczęście jest tuż obok. Wystarczy sięgnąć po ukochaną miskę”.  – Daria Pawlewska

„Podoba mi się idea tej książki, bo utwierdza mnie w przekonaniu, że inspiracją do pysznego i zdrowego gotowania może być wszystko. Pora roku, wspomnienia, wycieczka na targ, ale i naczynie, jakim jest miska. Przypomnij sobie. To pierwsze naczynie, z którego jedzą dzieci. Idealne na każdą porę dnia. Doskonałe na zupę, sałatkę czy poranną owsiankę. O tym jest ta książka – o codziennym, zdrowym i kolorowym gotowaniu. Smacznego!” - Grzegorz Łapanowski

Książka z podpisem autorki.

Format: 17 x 22 cm
Liczba stron: 208
Oprawa miękka

Ostatnio przeglądane

Polecamy

scroll
Wykorzystujemy pliki cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką cookies. Sam możesz określić warunki przechowywania lub dostępu w przeglądarce.