¡AMERYKA! ATLAS Z PRZEPISAMI

¡AMERYKA! ATLAS Z PRZEPISAMI

9788394650025

129,00 zł

Dostępnych w magazynie: 1

Koszt wysyłki: od 9,90 zł

Wysyłamy do 48h

RYŻOWE OKULARY

Autorzy: Monika Mądra-Pawlak, Jan Pawlak

Kolejna, fantastyczna książka autorów bestsellerowego "Lubię. Atlas z przepisami".

W najnowszym wydawnictwie ci zapaleni restauratorzy (LaRuina i Raj w Poznaniu) i podróżnicy w jednym, zebrali ponad 100 przepisów na smakowite dania, do których inspiracje czerpali podczas swojej wyprawy do obu Ameryk. Na ponad 750 stronach znajdziemy nie tylko przepisy, ale również znakomite historie oraz świetne, klimatyczne zdjęcia.

A oto, jak o książce opowiadają sami autorzy „Oto nasza wyprawa przez przepiękny i kolorowy świat. Oto książka o tym, jak podróżowanie otwiera głowy i pomaga rozumieć to, co dookoła. O tym, że zmienia się perspektywa, zbiór rzeczy ważnych, o tym, że można i trzeba świat zmieniać i pofajniać. O tym, że dzieci są naj i bez nauczania tak bardzo się uczą. Bo są tak ciekawe i otwarte na świat. Bez jakichkolwiek uprzedzeń! I to książka o wierze w ludzi. Bo wierzymy w nich na całym świecie, stąd też bez obaw pokonaliśmy te 80 tysięcy kilometrów.

Ta podróż życia, to marzenie było i jest przede wszystkim o tym, że ludzie lubią ludzi. Tak myślimy. I takiego lubienia życzymy wszystkim na co dzień.

O tym jest ta książką. O Was i o nas. I o tym, żeby nie było wszystko jedno. Wierzymy, że poczujecie się z tym atlasem jak w Ameryce!”

Format: 20 x 28,5 cm
Liczba stron: 752
Oprawa twarda

Ostatnio przeglądane

inni klienci kupili również

Polecamy

scroll
Wykorzystujemy pliki cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką cookies. Sam możesz określić warunki przechowywania lub dostępu w przeglądarce.