MAGAZYN KUKBUK RODZINA 2017

MAGAZYN KUKBUK RODZINA 2017

5900000005645

26,00 zł

Dostępnych w magazynie: 11

Koszt wysyłki: od 9,90 zł

Wysyłamy do 24h

Nowe, 185-stronicowe wydanie specjalne KUKBUK Rodzina.

W środku znajdziecie przepisy idealne na letnie ogniska i pikniki, ziołowe i kwiatowe lizaki, proste ciasta, kanapki i makarony. Zajrzycie do pięknych Lubniewic i do trzech inspirujących rodzin, poczytacie o "Wolnych dzieciach", niezwykłych zajęciach plastycznych i roli jedzenia w baśniach.

Dla najmłodszych jest gra planszowa i teatrzyk cieni, nieco starsi będą mogli odkryć kultową książkę "Nastolatki gotują", a wszyscy razem - pogotować i posmakować lato.

„KUKBUK Rodzina” składa się z dwóch części: „Jawa” i „Sen”. Oprócz przepisów, felietonów i artykułów czytelnicy znajdą w numerze fragment książki Petera Graya „Wolne dzieci”. Wewnątrz wydania tematycznego czeka niespodzianka – specjalnie zaprojektowana gra do wspólnej zabawy z całą rodziną.

 „KUKBUK Rodzina” to nie tylko przepisy, ale też styl życia, pasje, rodzinne historie. Prezentujemy rodziny, które znajdują przyjemność we wspólnym przygotowywaniu posiłków i robią to, co lubią najbardziej. To również zabawna, atrakcyjna książka kucharska dla najmłodszych – znajdą w niej pełne inspiracji historie i przepisy małych kucharzy, które pozwolą z łatwością rozpocząć wielką przygodę z gotowaniem. 

Najnowsze wydanie ma usztywnioną okładkę, z której można zmyć drobne zabrudzenia. Wygodna wstążeczka pozwala szybko odnaleźć ulubione teksty i przepisy. Wydanie specjalne, podobnie jak magazyn „KUKBUK”, wyróżnia się staranną szatą graficzną, autorskimi sesjami fotograficznymi oraz ilustracjami wykonanymi przez uznanych polskich artystów na zamówienie wydawnictwa. Książkowy charakter oraz ciekawe teksty nadają publikacji ponadczasowy i uniwersalny charakter.  

Ostatnio przeglądane

inni klienci kupili również

Polecamy

scroll
Wykorzystujemy pliki cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką cookies. Sam możesz określić warunki przechowywania lub dostępu w przeglądarce.