JEDZ. MAŁA KSIĘGA SZYBKICH DAŃ

JEDZ. MAŁA KSIĘGA SZYBKICH DAŃ

9788362903313

59,00 zł

Dostępnych w magazynie: 2

Koszt wysyłki: od 9,90 zł

Wysyłamy do 24h

Autor: Nigel Slater.

Fantastyczna książka do codziennego korzystania i czerpania bez ograniczeń. Pokaźny tomik, w miękkiej oprawie zawiera 600 pomysłów na codzienne posiłki. Mnóstwo wspaniałych, prostych przepisów w praktycznym wydaniu, do których zawsze można sięgnąć i znaleźć dla siebie coś dobrego. Pomysłowo i nowocześnie. Zwięzły tekst, zaledwie 5 do 12 linijek, poprzedza krótka lista produktów, a na stronie obok autor zamieszcza dodatkowe propozycje i pomysły, zostawiając trochę miejsca na notatki.

Księgarnia Amazon ogłosiła „Jedz” książką kucharską 2013 roku, była też najlepiej sprzedającym się tytułem tej kategorii według Guardiana.

Autor „Jedz”, Nigel Slater gotuje, pisze poczytne książki o jedzeniu i jest znanym prezenterem telewizyjnych programów kulinarnych. Od dwudziestu lat prowadzi rubrykę kulinarną w „Observerze”. Jest autorem klasycznych książek kucharskich, dzienników kulinarnych oraz autobiograficznej powieści "Tost. Historia chłopięcego głodu", która zdobyła wiele nagród i została zekranizowana.

Format: 14 x 19.5 cm

Liczba stron: 464

Ostatnio przeglądane

Polecamy

scroll
Wykorzystujemy pliki cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką cookies. Sam możesz określić warunki przechowywania lub dostępu w przeglądarce.