KUBECZEK EMALIOWANY MUMINKI ZIMOWA PODRÓŻ

KUBECZEK EMALIOWANY MUMINKI ZIMOWA PODRÓŻ

1702-037-50

50,00 zł

Dostępnych w magazynie: 6

Koszt wysyłki: od 9,90 zł

Wysyłamy do 24h

Muurla

Pojemność: 370 ml

Wymiary: 8 x 8,5 cm

Emaliowany, biały kubek z uchem, zdobiony grafikami przedstawiającymi Muminki i ich Zimową Podróż. Kubeczek należy do serii produktów Muurla inspirowanych zimowymi historiami Muminków.
Nic nie będzie tak dobrze smakować po wspólnym lepieniu bałwana, jak gorąca czekolada w muminkowym kubeczku, ponieważ to kubek pełen dobrych smaków, ciepła i miłości - dla całej rodziny.

Kubek wykonano ze starannością , z wysokiej jakości zarówno stali, jak i emalii. Jest higieniczny i łatwo go utrzymać w czystości dzięki gładkiej powierzchni.

Produkt emaliowany. Można myć w zmywarce.

Muurla Design Marketing Ltd jest fińską firmą, której działalność skupia się głównie wokół projektowania, sprzedaży i promocji artykułów dekoracyjnych, prezentów oraz naczyń codziennego użytku.

Znana z wysokiej jakości produktów, utrzymanych w skandynawskiej estetyce, wyprodukowanych z dbałością o środowisko. Większość szklanych produktów jest wytwarzana w hucie szkła Muurla w Finlandii. Wszystkie emaliowane naczynia produkowane są w Europie.

Muurla współpracuje obecnnie z trzema słynnymi markami Moomins, Angry Birds i Mutts.
Produkty Muurla sprzedawane są w tysiącach sklepów na całym świecie.

Ostatnio przeglądane

Polecamy

scroll
Wykorzystujemy pliki cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką cookies. Sam możesz określić warunki przechowywania lub dostępu w przeglądarce.