KOMPLET 3 DREWNIANYCH KWADRATOWYCH TALERZY MADAM STOLTZ

KOMPLET 3 DREWNIANYCH KWADRATOWYCH TALERZY MADAM STOLTZ

160424SC

135,00 zł

Dostępnych w magazynie: 4

Koszt wysyłki: od 9,90 zł

Wysyłamy do 24h

MADAM STOLTZ

Wymiary:

25 x 25cm

20 x 20cm

15 x 15cm

Komplet trzech, naturalnych talerzy, duńskiej marki Madam Stoltz. Talerze są wykonane w trzech praktycznych, kwadratowych rozmiarach, wyjątkowo prezentujących się także wśród mieszkalnych przestrzeni.

Talerze wykonano z olejowanego drewna paulowni. Są pięknie ukształtowane i oprócz swojej funkcjonalności pełnią także rolę wyjątkowego dodatku aranżacyjnego. Sprawdzą się jako talerze, półmiski, patery, ale także jako tace na drobiazgi.

Naturalne elementy wystroju dodają wnętrzu atmosfery ciepła i przytulności.

Bezpieczne dla żywności.

Projekty duńskiej firmy Madam Stoltz, to przede wszystkim naturalne surowce i proste surowe formy inspirowane naturą. Projektantka, Pernille Stoltz, czerpie nie tylko ze skalistych, smaganych wiatrem i wodą wybrzeży Bornholm, gdzie założyła swoją firmę w roku 1995, ale także ze swoich dalekich podróży i fascynacji jaką obdarzyła dalekowschodnie Indie.

Właśnie Indie, ten pełen kontrastów kraj, Pernille nazywa swoim drugim domem i niezmiennie czerpie z niego inspiracje. Dalekowschodnia kultura, fascynacja azjatyckim stylem życia, w połączeniu z kreatywnością przekuta zostaje w firmie Madam Stoltz na bogatą ofertę nietuzinkowych projektów.

Ostatnio przeglądane

Polecamy

scroll
Wykorzystujemy pliki cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką cookies. Sam możesz określić warunki przechowywania lub dostępu w przeglądarce.