MŁYNEK DO PIEPRZU NATURALNY PEUGEOT 12 CM

MŁYNEK DO PIEPRZU NATURALNY PEUGEOT 12 CM

PG-23362

104,00 zł

Dostępnych w magazynie: 1

Koszt wysyłki: od 9,90 zł

Wysyłamy do 24h

PEUGEOT

Wysokość: 12 cm

Młynek do pieprzu z linii Paris francuskiej firmy Peugeot wyprodukowany z wysokiej jakości drewna bukowego, w kolorze naturalnym. Posiada niezawodny mechanizm U-SELECT - opatentowany przez firmę Peugeot system mielenia pieprzu, który pozwala na manualne ustawienie żądanej grubości rozdrabniania. Reguluje się ją za pomocą pierścienia ze stali nierdzewnej.

Najlepiej używać pieprzu czarnego, zielonego, białego lub czerwonego o śr. maks. 5 mm. Nie nadaje się do pieprzu różowego. Precyzyjny mechanizm został specjalnie zaprojektowany do mielenia ziarenek pieprzu i dlatego młynek nie powinien być używany do soli i innych przypraw.

Na zakrętce młynka znajduje się oznaczenie w postaci litery -P oznaczającej pieprz.

Nowoczesny design, klasyczny kształt. Idealny na prezent dla każdego miłośnika gotowania.

Młynek sprzedawany z zawartością pieprzu.

Wszystkie młynki Peugeot posiadają wieczystą gwarancję na mechanizm.

Młynki Peugeot znane są na całym świecie ze stalowych mechanizmów do mielenia wykonanych z najwyższą precyzją. Używane są w najlepszych restauracjach przez znakomitych szefów kuchni. Korpusy i mechanizmy młynków firmy Peugeot są produkowane i ręcznie montowane we Francji z niezwykłą starannością i dbałością o każdy szczegół. Od wielu lat są symbolem francuskiej gastronomii i stylu życia.

Ostatnio przeglądane

Polecamy

scroll
Wykorzystujemy pliki cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką cookies. Sam możesz określić warunki przechowywania lub dostępu w przeglądarce.