SILIKONOWA FORMA DO BABKI DE BUYER

SILIKONOWA FORMA DO BABKI DE BUYER

D-1983-24

109,00 zł

87,20 zł

Dostępnych w magazynie: 1

Koszt wysyłki: od 9,90 zł

Wysyłamy do 48h

DE BUYER

Średnica: 27 cm
Wysokość: 5 cm

Silikonowa forma do babki z kominem z serii Moul'flex francuskiej firmy De Buyer wykonana z najwyższej jakości silikonu w kolorze czarnym. Lekka, elastyczna i niezwykle wytrzymała.

Doskonale przewodzi ciepło. Odporna na zaplamienia oraz bardzo giętka, co ułatwia wyjmowanie ciasta z formy. Stylowa i funkcjonalna, elegancko zapakowana, będzie doskonałym prezentem dla miłośników domowych wypieków. 

Można stosować w piekarniku, w kuchence mikrofalowej oraz zamrażalniku. Można myć w zmywarce. Przed użyciem należy zapoznać się z instrukcją umieszczoną na opakowaniu produktu.

Nadaje się do pieczenia w kąpieli wodnej.

Przed pierwszym użyciem należy dokładnie umyć formę, wytrzeć do sucha i posmarować niewielką ilością masła lub oleju. Smarowania tłuszczem nie trzeba już powtarzać przy kolejnym użyciu. 

De Buyer to renomowana, francuska firma rodzinna, która powstała w roku 1830. Od ponad 180 lat specjalizuje się w projektowaniu i produkcji najwyższej jakości naczyń do gotowania, smażenia i pieczenia, zarówno ze stali, stali nierdzewnej, miedzi, jak i aluminium oraz silikonu.

Produkty de Buyer są cenione przez profesjonalistów i restauratorów na całym świecie, ze względu na swoją wyjątkowo wysoką jakość oraz szeroką, wciąż powiększaną, gamę produktów.

Wskazówki dotyczące eksploatacji formy:

- Podczas używania formy w piekarniku, najlepiej umieścić ją na kratce, nie na blasze, żeby umożliwić idealną cyrkulację ciepła.

- Temperatura pieczenia w formie silikonowej Moul'flex jest taka sama, jak w przypadku tradycyjnych form metalowych.

- Dla uzyskania najlepszych efektów, przy pieczeniu z użyciem termoobiegu kratka z formą powinna być umieszczona pośrodku piekarnika. W przypadku tradycyjnego pieczenia forma powinna znaleźć się w dolnej części piekarnika. 

- Przy wyjmowaniu ciasta z formy nie należy stosować żadnych ostrych narzędzi. 

- Nigdy nie należy wstawiać do piekarnika pustej formy. Jeśli nie mamy wystarczającej ilości ciasta, żeby wypełnić wszystkie zagłębienia (np. w formie do magdalenek, canele czy innych ciasteczek), trzeba nasypać do nich trochę mąki, aby uniknąć uszkodzenia.

Ostatnio przeglądane

Polecamy

scroll
Wykorzystujemy pliki cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką cookies. Sam możesz określić warunki przechowywania lub dostępu w przeglądarce.