CERAMICZNY POJEMNIK DO PRZECHOWYWANIA Z DREWNIANĄ POKRYWĄ CONTINENTA

CERAMICZNY POJEMNIK DO PRZECHOWYWANIA Z DREWNIANĄ POKRYWĄ CONTINENTA

03928000

159,00 zł

127,20 zł

Dostępnych w magazynie: 4

Koszt wysyłki: od 9,90 zł

Wysyłamy do 48h

CONTINENTA

Wymiary: 20 x 10 x 18,5 cm

Przepiękny, ceramiczny pojemnik na mąkę, bułkę tartą, musli, płatki, suszone owoce oraz inne sypkie produkty, ze szczelną, drewnianą pokrywą. Wykonany w Portugalii z niezwykłą rzemieślniczą starannością.

Pojemnik jest zaprojektowany z dużą dbałością o jakość wzornictwa, jak również o praktyczne detale. Drewniana pokrywa, wykonana z olejowanego drewna kauczukowego zaopatrzona jest w silikonową uszczelkę, która pozwala szczelnie zamknąć pojemnik oraz zapewnia zachowanie świeżości, aromatu i walorów smakowych przechowywanych produktów.

Eleganckie połączenie białej ceramiki z drewnem to klasyka odnajdująca się w każdej aranżacji wnętrza. Na kuchennym blacie czy stole stanowić będzie dodatkowy, piękny element wystroju.

Pojemnik, z jego prostą, elegancką formą sprawdzi się również do przechowywania różnego rodzaju drobiazgów zarówno w sypialni, jak i w łazience.

Do pojemnika dodano naklejki z napisami w języku niemieckim służące do oznakowania pojemnika.

Ceramiczny pojemnik można myć w zmywarce. Przed ponownym użyciem należy go dokładnie wysuszyć.

Pokrywę należy przecierać wilgotna ściereczką. Nadmiar wilgoci czy namaczanie mogą spowodować jej wypaczenie.

Ostatnio przeglądane

Polecamy

scroll
Wykorzystujemy pliki cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką cookies. Sam możesz określić warunki przechowywania lub dostępu w przeglądarce.